שימו לב הרחבנו את הסטים של המדבקות שלנו

10 דרכים ליצור אשליה של דירה גדולה ופתוחה יותר

רוב מי שגר בישראל ובעיקר בערים הגדולות מתמודד בצורה כזאת או אחרת מדירות בעלות חלל קטן באופן יחסי. לגור בעיר יש יתרונות רבים וטובים אבל בית מרווח הוא לא אחד מהם.
אז איך יוצרים אשליה של חלל גדול ומרווח? הינה 10 דרכים קלות שאפשר ליישם ממש בקלות בבית שלכם????

  • העדיפו מדפים ולא סיפריות – כדי למנוע תחושה של עומס בחלל העדיפו תמיד לאחסן את הספרים או הפריטים הדקורטיביים שלכם על מדפים ולא בכונניות או ספריות. מדפים מעניקים מראה הרבה יותר מאוורר ונקי ובפרט מדפים צפים שהם הפתרון השיקי והזמין ביותר. אם בכל זאת החלטתם ללכת על ספרייה, העדיפו ספריות עדינות עם קווי מתאר דקים מברזל או מעץ בהיר שלא יעמיסו ויכבידו על החלל.
  • מראות – זאת אולי אחת הדרכים הקלות והפשוטות להעניק תחושת מרחב וגודל לכל חלל שהוא. פשוט הוסיפו מראות בכל מקום שמאפשר. הן באופן מיידי יתנו אשליה של ספייס וגודל.
  • נצלו נכון את החלל, אל תשאירו חללים ריקים – אל תשאירו חללים ריקים או קירות לבנים, השתדלו למלא את הקירות באומנות, שידות דקורטיביות ועוד.. אבזור של חללים ריקים נותן תחושה של עוד חלקים מעוצבים בבית ואוטומטית מעניק תחושה של בית גדול ומרווח יותר.
  • יצירות אומנות גדולות – בדירות קטנות תמיד העדיפו להשתמש ביצירות/ תמונות אומנות גדולות ולא בקירות גלריה. יצירות אומנות גדולות מעניקות תחושה ואשליה של קיר גדול יותר, ויעניקו לחלל מראה רענן ופתוח.
  • אל תצמידו רהיטים לקירות – זה חוק שאני תמיד נוהגת ליישם בחללים שאני מעצבת ולא משנה אם הדירה גדולה או קטנה, לעולם לא מצמידים רהיט לקיר, תמיד להשאיר ״בלידים״ מרווח בין הקיר לרהיט, זה אוטומטית מעניק מראה מאוורר ופתוח יותר, ומקליל את החלל באופן מיידי.
  • השתמשו בחומרים שקופים ודקים – בדירות קטנות העדיפו להשתמש בחומרים שקופים בהירים ודקים, לדוגמא שולחן סלון מזכוכית, מדפים מינימליסטיים ודקים, ובכלל העדיפו רהיטים קלילים ולא כבדים וגדולים.
  • וילונות שקופים ובהירים – בדירות קטנות העדיפו להשתמש בווילונות שקופים ועדינים בצבע שקרוב ככל האפשר לקיר, ושהאורך שלהם מגיע עד הרצפה. זה אוטומטית מעניק לחלל תחושה של אורך וגובה.
  • העדיפו רהיטים עם רגליים – רהיטים עם רגליים דקות זאת בחירה מעולה לחללים קטנים. הם תמיד נראים קלילים ואווריריים יותר, לדוגמא ספות עם רגלי ברזל ולא ספות עם רגליים נסתרות שנוגעות ברצפה.
  • קירות בגוונים טבעיים ובהירים – יש מה להוסיף? כולם יודעים שקירות לבנים ובהירים מעניקים תחושת מרחב וגודל, תמיד העדיפו להשתמש בצבעים בהירים לקירות של חללים קטנים.
  • מרפסות הן חשובות – יש לכם מרפסת בדירה? איזה יופי! נצלו אותה כתוספת שמרחיבה את החלל ואל תעמיסו אותה עם רהיטים כבדים וגדולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

זמינים בוואטסאפ ליעוץ ושאלות
דילוג לתוכן